LAJME

Luta: Rexhep Selimi nuk mund t’i ndajë postet nga studiot televizive

Gjatë intervistës së ditës së djeshme, nënkryetari i LDK-së z. Lutfi Haziri ka shprehur hapur shqetësimet e tij në lidhje me qasjen e deputetit të Vetëvendosjes z. Rexhep Selimi.

Ai ka theksuar se Rexhep Selimi nuk mund të komunikojë me LDK-në nëpërmjet studiove televizive.

LDK nuk pranon ndërmjetësues dhe nuk mund t’i bëhet presion e as të shantashohet, ka theksuar z. Haziri.

Vetëm posti i Kryeministrit është i pa negociushëm, përderisa postet e tjera ministrore të gjitha do të negociohen. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close