LAJMESPORT

LAJM FANTASTIK! Ja kur do të kthehet Arber Zeneli në fushë për të luajtur

Arber Zeneli ka deklaruar se me date nuk e di sigurt, por sipas të gjitha gjasave, ashtu siç po shkojnë gjërat tani dhe në bazë të ushtrimeve që jam duke i bërë në Francë, unë besoj që në janar mundem me u rikthy prapë për me luajtur ka thëne Zeneli për Reporterin.

Përndryshe Zeneli është njeri nder futbollistet kyç te kombëtares se Kosovës, rikthimi i tij do te ishte një force e madhe e Kosovës ne kualifikimet për Evropian nga Liga e Kombeve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close