LAJME

Befasia e PDK-së: A do të vijë njeriu i Trumpit nesër në Gjilan?

PDK Dega në Gjilan ka ftuar simpatizantët e saj dhe qytetarët e Gjilanit t’i bashkohen tubimi zgjedhor e cila do të mbahet gjatë ditës së sotme, respektivisht në ora 17:00 tek Palestra e Sporteve.

Ja çfarë shkruan PDK në Gjilan:

Nesër ora 17:00, mbahet tubimi në Palestrën e Sporteve në Gjilan.

Befasitë s’kanë të ndalur! 🇺🇸🇽🇰

Ju mirëpresim!

Pyetja shtrohet se njeriu i shumë përfolur i Trumpit a do të vijë nesër në Gjilan për ta mbështetur Kryetarin e PDK-së z. Kadri Veseli?! /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close