LAJME

Lutfi Haziri: Vjosa Osmani i ka duart e zgjidhura

Kryetari i Komunës së Gjilanit z. Lutfi Haziri ka kritikuar ashpër partitë dhe qytetarët të cilët mendojnë se znj. Vjosa Osmani është e kapur nga lidershipi i LDK-së dhe z. Isa Mustafa.

Ai në një fotografi ka shkruajtur se Vjosa Osmani i ka duart e zgjidhura.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close