LAJME

Arianit Ibrahimi – djalë i dëshmuar kandidon për deputet nga AKR

Arianit Ibrahimi ka filluar rrugëtimin e tij politik në moshë të hershme. Pavarësisht sfidave të ndryshme politike, ai i qëndroi besnik ndër vitesh partisë së z. Behgjet Pacolli.

Ai tani është kandidat për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR dhe mban numrin 43.

Arianit Ibrahimi ka premtuar se do të jetë zë i fuqishëm i gjilanasve në Kuvendin e Republikës së Kosovës. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close