AUTOLAJME

Babai i dëshmorit puth dorën e Kadri Veselit në Arbëri

Dje, gjatë tubimit zgjedhor në lagjen Arbëria në Gjilan, i pranishëm ishte edhe kryetari i PDK-së z. Kadri Veseli.

Gjatë fjalimit, Kryetari Veseli e vërejti se mbrapa tij gjendet një i moshuar plisbardhë dhe u afrua për ta përshëndetur.

I moshuari është baci Sadik Ramadani, babai i dëshmorit të UÇK-së Arben Ramadanit, i cili u emocionua dhe pas përqafimit i puthi dorën kryetarit Veseli. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close