MAGAZINA

Olta Gixhari me pushime pranverore

Ajo është një prej aktoreve shqiptare, e cila vlerësohet për linjat trupore.

Bëhet fjalë për Olta Gixharin, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Biondina një gjë të tillë e ka bërë duke publikuar një imazh mjaft të nxehtë në llogarinë personale në Instagram.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close