MAGAZINA
Trending

Emina Cunmulaj për herë të parë pozon me flokët e shkurtra

Emina Cunmulaj pas shumë viteve ka bërë një ndryshim drastik sa i përket pamjes së jashtme.

Ajo është një ndër modelet tona më të famshme në Shtetet e Bashkuara dhe tejet aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshen e kemi parë gjithmonë me flokë të gjata dhe ashtu kishte filluar në karrierën prej modeleje.

Por, gjatë ditës së sotme 34-vjeçarja ka befasuar të gjithë me një imazh të publikuar në llogarinë personale në Instagram gjersa shihet me flokë tejet të shkurtuara.

“Liria vjen në forma të ndryshme”, ka shkruar Emina në rrjetet sociale gjersa shihet me flokë të gjata gjer në vesh.

Ndryshe, Emina është e martuar me afaristin Sam Nazarian dhe është nënë e dy fëmijëve. /Telegrafi/

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close