SPORT

E PABESUESHME: Futbollisti i Llapit po lufton me jetë pas përplasjes në fushë me një futbollistë të Prishtinës

Prishtina dhe Llapi po luajnë momentalisht në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta inFokus.

Në minutën e 35′ Valmir Veliu i Llapit është përplasur me mesfushorin e Prishtinës, Diar Miftaraj.

Nga kjo përplasje e ka pësuar Veliu i cili ndodhet në gjendje kritike.

Ai është larguar me autoambulancë nga stadiumi./Gaztea inFokus/

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close