Vetëvendosja vazhdon takimet mobilizuese në Cërnicë
  LAJME
  6 hours ago

  Vetëvendosja vazhdon takimet mobilizuese në Cërnicë

  Lëvizja Vetëvendosje ka vazhduar takimet mobilizuese me banorët e fshatit Cërnicë. Sipas Vetëvendosjes më cërnicasit…
  Albin Kurti në Gjilan takon pensionistët: Premton kthimin e pensioneve të grabitura
  LAJME
  17 hours ago

  Albin Kurti në Gjilan takon pensionistët: Premton kthimin e pensioneve të grabitura

  Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje z. Albin Kurti ka zhvilluar një takim me pensionistët e komunës…
  Tubim madhështor, Riad Rashiti i PDK takon mbështetësit e tij
  LAJME
  1 day ago

  Tubim madhështor, Riad Rashiti i PDK takon mbështetësit e tij

  Po ju sjellim komunikatën e plotë të PDK-së në Gjilan; Mbështetje e pa rezervë për…
  Lutfi Haziri: Vjosa Osmani i ka duart e zgjidhura
  LAJME
  1 day ago

  Lutfi Haziri: Vjosa Osmani i ka duart e zgjidhura

  Kryetari i Komunës së Gjilanit z. Lutfi Haziri ka kritikuar ashpër partitë dhe qytetarët të…
  Mundësi trajnimi mbi hartim të projekteve dhe plan biznesi
  LAJME
  1 day ago

  Mundësi trajnimi mbi hartim të projekteve dhe plan biznesi

  SHPALLJE Të nderuar në kuadër të projektit i cili titullohet Fuqizimi i rinisë dhe rritja…
  Mundësi trajnimi mbi hartim të projekteve dhe plan biznesi
  LAJME
  1 day ago

  Mundësi trajnimi mbi hartim të projekteve dhe plan biznesi

  SHPALLJE Të nderuar në kuadër të projektit i cili titullohet Fuqizimi i rinisë dhe rritja…
  PDK: Uragan në Arbëri, rikonfirmohet bastioni i pathyeshëm i PDK-së
  LAJME
  2 days ago

  PDK: Uragan në Arbëri, rikonfirmohet bastioni i pathyeshëm i PDK-së

  Kandidatër për deputet kanë vazhduar takimet e radhës me banorë të lagjeve të ndryshme në…
  Para 1 viti e quajti të pa fytyrë, sot Vjosa Osmani i kërkon mbështetjen Lutës
  LAJME
  3 days ago

  Para 1 viti e quajti të pa fytyrë, sot Vjosa Osmani i kërkon mbështetjen Lutës

  Kandidatja për Kryeministre nga radhët e LDK-së znj. Vjosa Osmani, sot do të qëndrojë në…
  Albin Kurti në Zhegër, sipas VV pritja ishte madhështore
  LAJME
  3 days ago

  Albin Kurti në Zhegër, sipas VV pritja ishte madhështore

  Lëvizja Vetëvendosje në Gjilan ka vendosur që me vetëm një fjali ta përshkruaj tubimin elektoral…
  Back to top button
  Close